با ما در تماس باشید

۰۲۱۲۲۴۱۴۰۰۱

کانال تلگرام

دکوراسیون داخلی اثر پارسی

تمام چوب:

"نقطه اوج سبک کلاسیک ، کابینت های چوبی است . یک متریال بسیار قشنگ و متاسفانه کمی گران برای کابینت، چوب است. کابینت های چوبی به سبک کلاسیک همراه با کمد و بار توکار ساخته می شوند. بسیار زیبا هستند. البته هزینه کابینت چوب از ام دی اف و هایگلاس بیشتر است. به خصوص آنکه مدل های کابینت های چوبی اساسا متریال بیشتری استفاده می کنند اما انچه باعث میشود که ان را انتخاب کرد و به عبارتی مهم ترین دلیل این انتخاب مادام العمر بودن آن هاست. میتوان با جرات گفت کابینت های تمام چوب همواره عمری پایاپای یک بنا داشته اند. زیبایی قیمت بالا سبک کلاسیک امکان ایجاد کمد و بار توکار

روکش چوب :

بسیاری از افراد از آشپزخانه یکدست سفید دوری می کنند چرا که فضا سرد و بی روح جلوه خواهد کرد. در این بین با رنگ طبیعی یا رنگ قهوه ای خود چوب می تواند خیلی خوب با دیوارها یا روکابینتی سفید رنگ ترکیب شده و فضا را گرم و لوکس نشان دهد.برای تعدیل و گرم کردن فضا استفاده از کابینت ها یا کفپوش چوبی در آَشپزخانه راهی بسیار عالی خواهد بود . با توجه به قیمت بالای کابینت های تمام چوب ، استفاده از روکش های چوبی انتخابی مقرون به صرفه و زیرکانه خواهد بود که اثر پارسی امکان استفاده ازاین ایده را برای شما فراهم کرده ایم. وقتی قصد استفاده ازکابینت چوب در دکوراسیون آشپزخانه خود را دارید، فارغ از سبک طراحی، توصیه می شود حتما از چوب هایی با بافت و گره های طبیعی زیاد استفاده کنید چرا که هر چه گره و بافت چوب مشخص تر باشد، جلوه آشپزخانه لوکس تر دیده خواهد شد. البته شاید عده ای چنین طرح هایی را مناسب ندانند اما با این ایده یک آشپزخانه به میزان بسیار مناسبی توسط بافت طبیعی چوب کابینت ها تزیین می شود طوری که دیگر نیازی به دکوری یا وسایل خاص دیگر برای تزیین آشپزخانه ندارید.

پولیش :

کابینت کلاسیک پولیش هنر دست صنعت گر ایرانی عمر بالا مقاومت دربرابر ضربه مقاوم دربرابر رطوبت ، قابل شستشو و مقاوم دربرابر نور خورشید زیبایی و نظافت آسان صیقلی و براق چون آیینه پولیش مایعی است که بر روی سطوح رنگ شده و به منظور از بین بردن خط و خش‌ها و آلودگی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مایع حاوی مواد سایا است که با برداشتن یک لایه نازک از رنگ، خط و خش‌ها را پر کرده و آنها را از بین می‌برند تا جلا و درخشندگی لازم را به بدنه کار بدهند که با ماشین یا دست صورت می پذیرد .به منظور از بین بردن خط و خش‌ها، چند لایه پولیش را با کمترین میزان فشار روی بدنه میمالند. پس از آماده سازی سطح چوب برای رنگ کاری، رویه کار با پلی استر سه جزعی پوشش داده شده و پس از آن رنگ رویه با ماشین پوست و دستگاه سمباده به منظور برداشته شدن موج روی کار سمباده می خورد. عملیات سمباده کاری بطوری باید انجام شود که از سمباده زبر آغاز و تا سمباده طلاسازی ادامه یابد و این عملیات بسیار مهم ، سخت و طاقت فرسا باعث خواهد شد تا به جلای مورد نظر روب کابینت دست یابیم . پس از عمل سمباده کاری بمنظور تکمیل عملیات خش برداری و صیقلی نمودن سطح کار ابتدا با خمیر پولیش زبر و بعد پولیش نرم می خورد و در پایان سطحی عاری از خش و با جلای مطلوب بدست می آید.

پلی اورتان :

رنگ پوششی پلی اورتان رنگ پلی اورتان محصولی دو جزئی بر پایه رزین پلی اورتان است که دارای مدت زمان خشک شدن بسیار کوتاه است. از این رنگ به دلیل داشتن مقاومت بالا در برابر رطوبت و چسبندگی عالی بر روی انواع سطوح وپوششها به عنوان لایه نهایی برای پوشش سطوحی که در معرض مستقیم نورخورشید و شرایط سخت آب و هوائی قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ پلی اورتان ظاهر بسیار زیبا و چشم نوازی دارد و از مشکل پوست پرتغالی بودن که یکی از معضلات بزرگ رنگ های پودری می‌باشد ، عاری است . از دیگر ویژگی های رنگ های پلی اورتان: مقاومت سایشی و ضربه پذیری بالا مقاوم در برابر نور خورشید، آب و مواد شیمیایی مقاومت بالا نسبت به گچی شدن

ممبران :

کابینت کلاسیک ممبران دو ویژگی اصلی کابینت ممبران مقاومت بالای آن در برابر رطوبت و همچنین امکان ایجاد حکاکی‌های متنوع انجام شده بر روی کابینت‌های ممبران می‌باشد. به دلیل مقاومت بالای این کابینت‌ها در برابر رطوبت استفاده از آن‌ها در مناطق اقلیمی مرطوب بسیار مناسب به نظر می‌رسد. مقاومت بالای آن در برابر رطوبت امکان ایجاد حکاکی‌های متنوع قیمت مناسب کابینت کلاسیک ممبران را می توان نسل جدید کابینت های کلاسیک دانست. یعنی در واقع کابینت های ممبران به نسبت به کابینت های کلاسیکی که تزئینات آن ها دستی انجام می شد مقرون به صرفه تر هستند چرا که حکاکی های روی آن به وسیله دستگاه های سی ان سی (CNC) صورت می گیرد. جالب است بدانید که کابینت های کلاسیک ممبران به اسم کابینت های سه بعدی نیز معروف هستند.