با ما در تماس باشید

۰۲۱۲۲۴۱۴۰۰۱

کانال تلگرام

دکوراسیون داخلی اثر پارسی

کابینت کلاسیک ممبران

کابینت کلاسیک ممبران : در واقع کابینت های ممبران کابینت هایی هستند که روی درب آن ها حکاکی هایی صورت گرفته است.کابینت های ممبران را میتوان نسل جدید کابینت های کلاسیک دانست.یعنی در واقع کابینت های ممبران به نسبت به کابینت های کلاسیکی که تزئینات آن ها دستی انجام میشد مقرون به صرفه تر هستند چرا که حکاکی های روی آن به وسیله دستگاه های سی ان سی (CNC) صورت میگیرد.جالب است که بدانید کابینت های کلاسیک ممبران به اسم کابینت های سه بعدی نیز معروف هستند.

کابینت کلاسیک ممبران

مزایای کابینت ممبران عبارتنداز : زیبایی بیشتر با روکش یکپارچه , عدم نفوذ آب و رطوبت , رفع معایب روکش ملامینه و وینیل در ام دی اف (MDF) های معمولی.
(مهندسین چوب،برای برای پوشاندن سطح ام دی اف (MDF) از لایه هایی زیبا که عمدتا از جنس وینیل هستند،استفاده می کنند که دارای مضراتی میباشند.این ترکیبات نیز با بخار شدن میتوانند موجبات آلودگی هوای خانه رافراهم کنند و اختلالات تنفسی خفیفی را در افراد و به خصوص در کودکان و سالمندان به وجود آورند که این مشکل در روکش ممبران تا حد زیادی برطرف شده است.

کابینت کلاسیک ممبران به رنگ سفید جزو محبوب ترین نوع کابینت های ممبران است. رنگ سفید به تزئینات و حکاکی ها اجازه می دهد که بیشتر خودنمایی کنند و بیشتر به چشم بیایند. علاوه بر این کابینت های سفید رنگ می توانند آشپزخانه شما را بزرگ تر جلوه بدهند. رنگ سفید باعث می شود که تزئینات زیاد کابینت های ممبران خسته کننده نشوند. کابینت کلاسیک، زیبایی اشپزخانه تان را دو چندان می کند و وقتی یراق آلات آن را طلایی در نظر بگیرید می توانید یک اشپزخانه سلطنتی را تجربه کنید.

کابینت کلاسیک پرس ممبران به جزییات و تزییناتی که روی درب های آنها ایجاد می شوند معروفند . از دلپذیر ترین دکوراسیون های آشپزخانه استفاده از کابینت های ممبران سفید یا سیاه با کنده کاری هایی با رنگ های متضاد مثل طلایی است .

مقدار ابزار خوردگی های سطوح این کابینت ها طبق سلیقه مشتری کم و زیاد می شود. اگر به دنبال ایجاد فضایی فوق کلاسیک و سلطنتی هستید کابینت با تزیین زیاد و اگر آشپز خانه ای نیمه کلاسیک با عناصری از سبک مدرن می خواهید کابینت با کم ترین جزییات را انتخاب نمایید .

زیباترین دکوراسیون محیط خود را از ما بخواهید 

۰۲۱۸۸۶۹۴۷۱۱
۰۲۱۸۸۶۹۹۹۴۲