با ما در تماس باشید

۰۲۱۲۲۴۱۴۰۰۱

کانال تلگرام

دکوراسیون داخلی اثر پارسی

کابینت کلاسیک اشپزخانه

کابینت کلاسیک اشپزخانه


امروزه طراحی دکوراسیون داخلی از اهمیت زیادی برخوردار شده است. کابینت کلاسیک اشپزخانه زیبایی خاصی به دکوراسیون آشپزخانه می بخشد. اغلب افراد خواهان طرحی نو و متناسب با سلیقه خودشان هستند که همگام با استاندارد جهانی باشد.شرکت اثرپارسی را می توان از نو آوران این صنعت برشمرد.مفتخریم که در طراحی و اجرای دکوراسیون با بهره گیری از طراحان مجرب و تیم اجرایی کارآزموده برای ارایه هرچه بهتر پرو‍ژه ها در خدمت شما هستیم.

کابینت کلاسیک اشپزخانه

برای سفارش انواع کابینت کلاسیک آشپزخانه با شرکت اثر پارسی در تماس باشید.

کابینت های کلاسیک کابینت هایی هستند از جنس چوب که زیبایی چشمگیری دارند و به محیط اشپزخانه گرما می بخشند.کابینت های کلاسیک،کابینت های ابزار خورده با دستگیره های نقش و نگار دار میباشند،این کابینت ها چارچوب ساختاریشان قابل دید می باشد و درب های آنها معمولا طراحی برجسته دارند که حس نوستالژیک و اصالت را به آشپزخانه می دهند،درب ها و تاج های ابزار خورده،سرستون های منبت کاری شده مشخصه اصلی کابینت کلاسیک است،از دیگر ویژگی های این کابینت ها استفاده از ویترین های شیشه ای برای چیدن ظروف تزئینی می باشد. رنگ این کابینت ها معمولا مات هستند که میتوان با استفاده از لوسترهای بزرگ یا چند منبع نور محیط را نور پردازی کرد.این کابینت ها داری مراحل ساخت طولانی تر و هزینه تولید بیشتری نسبت به سایر انواع کابینت هستند.

در مدل های کابینت های کلاسیک گره های ساده و پیچیده چوب در طرح کابینت کاملا نمایان هستند و همین ویژگی ارزش زیبایی و جذابیت این سبک کابینت ها را چند برابر کرده است در ضمن هرچه کیفیت چوب بهتر باشد بافت آن بهتر و زیباتر خواهد بود.

 

زیباترین دکوراسیون محیط خود را از ما بخواهید 

۰۲۱۸۸۶۹۴۷۱۱
۰۲۱۸۸۶۹۹۹۴۲