با ما در تماس باشید

۰۲۱۲۲۴۱۴۰۰۱

کانال تلگرام

دکوراسیون داخلی اثر پارسی

کابینت مدرن

بهره گیری از متریال های مونوکروم و تک رنگ نظیر ام دی اف هایگلاس، پلی گلاس، اکرولیک ، شیشه و چرم ، ام دی اف برجسته و.... اکسسوری های پنهان ،  ساده و خطی بودن ، کابینت های مدرن از متداول ترین کابینت ها برای آشپزخانه های ایرانی هستند و خانم ها عاشق این مدل کابینت های صاف و فلت هستند.

درطراحی مدرن، روی سطح یکدست و بدون کنده کاری مبلمان و عناصر داخلی دکوراسیون بشدت تاکید می شود و این همان نشانه کابینت های مدرن است. شما خیلی کم پیش می آید که روی درب و بدنه کنده کاری ببینید و در برخی موارد کار به جایی می رسد که دستگیره درها هم به شکل مخفی نصب میشوند.

تنوع طرح و رنگ، مدرن جلوه دادن دکوراسیون آشپزخانه و قیمت مناسب از دلایل مهمی است که کابینت های مدرن ام دی اف مهمان آشپزخانه های ایرانی شده اند.

ام دي اف هايگلاس

این جنس از کابینت ها را می توان گونه ای متفاوت از ام دی اف ها دانست. این نوع از کابینت ها بسیار شیک و زیبا هستند، سطح براق آن ها می تواند چشم هر کسی را به خودش خیره کند و البته تنوع رنگی بالای آن ها نیز از ویژگی هایی است که باید به آن اضافه کرد. سهولت در تمیز کار نیز از دیگر مواردی است که باعث می شود این کابینت ها خواهان زیادی داشته باشد

قیمت ام دی اف هایگلاس از ام دی اف معمولی بالاتر است . درخشندگی برجسته ترین خصوصیت هایگلاس است وهمین مشخصه باعث شده است در بازار محصولات چوبی یک سرو گردن دردرجه بالاتری قرار بگیرد کابینت های های گلاس علاوه بر نمای لوکس و شیکی که به آشپزخانه های مدرن می دهند به دلیل داشتن سطح صیقلی و براق کابینت، خود بنوعی منبع روشنایی در آشپزخانه بشمار می روند. هنگام استفاده از کابینت های گلاس، باید به نورگیر بودن آشپزخانه توجه کرد، استفاده از نور طبیعی در طول روز برای روشن کردن آشپزخانه با استفاده از خاصیت صیقلی و بازتابی این متریال بنوعی آنرا منحصر بفرد می کند. هنگام خرید کابینت های هایگلاس باید به دستگیره ها وکشو ها دقت کرد دستگیره های براقی که شکلی ساده و ظریف دارند به خوبی می توانند جلوه مدرن کابینت هایگلاس و بدون فریم را تکمیل کنند.

ام دي اف فوق برجسته

ضدخش بودن و زیبایی منحصربفرد از ویژگی های این رده از ام دی اف ها میباشند که ان را متمایز و خاص مینماید.

با رنگ ها و رگه های طبیعی که از خود نشان می دهدنمایی چوبی و طبیعی به طرح مدرن کابینت شما میبخشد و اشپزخانه شما فضایی گرم تر ودوست داشتنی تر خواهد داشت.

شرکت های مختلفی ام دی اف های برجسته را تولید میکنند که نوع کره ای آن از برترین های بازار و محبوب ترمیباشد.

ام دي اف ترك يا ايراني

بعد ازخانواده هایگلاس و برجسته به ام دی اف های مات و معمولی می رسیم که از قیمت بسیار مناسب تری در مقایسه با سایر متریال ها برخوردار است.

این ترکیب در برابر رطوبت هوا مقاوم است و آسیب زیادی نمی‌بیند و به همین علت کاربرد آن در محیط آشپزخانه که هنگام آشپزی رطوبتش بالا می‌رود ، منطقی و مناسب به نظر می‌رسد. علاوه بر ساخت کابینت، از این ترکیب در ساخت مبلمان ، میز و صندلی، دکور و کف‌سازی اتاق‌ها نیز استفاده می‌شود . ام‌دی‌اف در برابر حرارت فوق‌العاده مقاوم و عایقی مناسب در برابر صدا است.