با ما در تماس باشید

۰۲۱۲۲۴۱۴۰۰۱

کانال تلگرام

دکوراسیون داخلی اثر پارسی

قیمت کابینت کلاسیک ممبران

قیمت کابینت کلاسیک ممبران


اثرپارسی تولید کننده انواع کابینت ازجمله کابینت کلاسیک ممبران در خدمت مشتریان عزیز می باشد.قیمت کابینت کلاسیک ممبران اثر پارسی بسیار مناسب و به صرفه می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است.
کابینت های ممبران کابینت هایی هستند که روی درب آن ها حکاکی هایی صورت گرفته باشد . کابینت های ممبران را نسل جدید کابینت های کلاسیک می توان دانست.  کابینت های ممبران به نسبت به کابینت های کلاسیکی که تزئینات آن ها دستی انجام می شود مقرون به صرفه تر هستند چون حکاکی های روی آن به وسیله دستگاه های سی ان سی انجام میگیرد. کابینت های کلاسیک ممبران به اسم کابینت های سه بعدی نیز معروف هستند.

استفاده از ممبران نسبت به چوب دارای مزایایی می­ باشد که از جمله قیمت پایین آن­ها می­ باشد. همچنین از دیگر ویژگی­های این کابینت­ها نسبت به کابینت­های ساخته شده با ورق­های معمولی می­توان به مقاومت در برابر آب اشاره نمود. از دیگر مزایای کابینت ممبران شرکت اثر پارسی به سرعت ساخت این نوع از کابینت می توان اشاره نمود. تنوع استفاده از انواع نقش و نگارها در این نوع از ورقهای ام دی اف سبب شده که به سرعت در بین مردم جا باز کند و امروزه از پر طرفداراترین سبک ها در کابینت های آشپزخانه باشد.

طراحی آشپزخانه خود را به اثر پارسی بسپارید.

قیمت کابینت کلاسیک ممبران

زیباترین دکوراسیون محیط خود را از ما بخواهید 

۰۲۱۸۸۶۹۴۷۱۱
۰۲۱۸۸۶۹۹۹۴۲