با ما در تماس باشید

۰۲۱۲۲۴۱۴۰۰۱

کانال تلگرام

دکوراسیون داخلی اثر پارسی

قیمت میز ال اداری

قیمت میز ال اداری : یکی از اصلی ترین لوازم در دکوراسیون اداری، میزهای اداری است . انتخاب میز اداری تضمین آرامش، کارایی کارکنان و زیبایی محیط کار می باشد. در انتخاب یک میز اداری اولین موردی که باید در نظر  قرار بگیرد آرامش و راحتی پرسنل است زیرا کارمندان مدت زمان زیادی را پشت این میزها می گذرانند، یک میز اداری مناسب می تواند بازده کارکنان را به میزان قابل توجهی  افزایش دهد.

قیمت میز کارمندی

به دلیل هزینه بر بودن, تعویض میزهای اداری باید در ابتدا به دقت انتخاب شوند تا نیازی به تغییر آنها نباشد. میزهای اداری باید متناسب با شغل هر فرد انتخاب شود و باید به این موضوع دقت شود که آیا افراد با ارباب رجوع در ارتباط هستند یا خیر. کسانی که با کامپیوتر کار می کنند باید فضای مناسب برای کیبود و کیس در اختیار داشته باشند. میزهای اداری باید از جنس مرغوب انتخاب شوند تا موس به راحتی بتواند برروی آن جابه جا شود.

میزهای اداری باید به گونه ای قرار داده شوند که افراد مافوق به راحتی بتوانند کار کارمندانشان را کنترل نمایند. میزها باید به گونه ای باشند که هر کارمند بتواند وسایلی را که در طول روز نیاز دارد را روی آن قرار داده و حتی در بعضی مواقع نیاز است که میز دارای چند کشو برای وسایل موردنیاز هر شخص باشد.

میزهای اداری باید به گونه ای طراحی شوند که ارتفاع آنها مناسب باشد تا پرسنل از نشستن طولانی مدت برروی آنها احساس خستگی نکنند. ارتفاع آن باید طوری باشد که با قرار گرفتن پشت میز ساعدها به طور افقی قرار گیرند و آرنجها در امتداد میز قرار گیرد. میزهای ارگونومیک معمولا ارتفاعی برابر ۷۵ سانتی متر از کف زمین دارند و همچنین فضای مناسبی برای قرار گیری پاها در زیر میز دارند.

هیچ یک از کارکنان و پرسنل شرکت فعالیتهایشان را بدون وجود میزهای اداری نمی توانند انجام دهند. میزها جهت نگهداری سیستمهای کامپیوتری، فایلها، کاغذها و پوشه های استفاده می شوند. انواع مختلفی از میزها در بازار موجود هستند که یکی از آنها میز ال اداری است.

میزهای ال شکل: هدف اصلی این میزها استفاده حداکثر از فضا می باشد. از این میزها در بخشهای مختلف یک محیط کار می توان استفاده کرد اما معمولا در قسمت پذیرش استفاده میگردد.

زیباترین دکوراسیون محیط خود را از ما بخواهید 

۰۲۱۸۸۶۹۴۷۱۱
۰۲۱۸۸۶۹۹۹۴۲