با ما در تماس باشید

۰۲۱۲۲۴۱۴۰۰۱

کانال تلگرام

دکوراسیون داخلی اثر پارسی

دکوراسیون داخلی ایرانی

دکوراسیون داخلی ایرانی


شرکت اثر پارسی با همکاری سه تیم طراحی ، تولید و اجرایی از توانایی بالایی برای ارایه آثار ارزشمند و با کیفیت برخوردار می باشد .

 اثر پارسی طراحی زیبا و چیدمانی لوکس را برای دکوراسیون داخلی منزل شما  متناسب با سلیقه و سبک کلی طراحی داخلی شما در سریع ترین زمان ممکن و با ظرافتی خاص خواهد داشت .اولین و مهمترین نکته ایی که در دکوراسیون داخلی ایرانی باید به آن توجه نمود نوع و محل قرار دادن وسایل است که فضای کلی منزل را ایجاد می نماید و نقش اساسی در دکوراسیون داخلی دارد. با توجه به مساحت و اندازه منزل و همچنین نوع وسایل از جمله انواع مبلمان، میزها، فرش ها و دیگر وسایل بهترین و مناسب ترین چیدمان را باید انتخاب نمود .

برای طراحی داخلی و بازسازی منزل لزوما نیازی به هزینه های هنگفت نیست و با کمک یک طراح و و تلفیق آن با ذوق و سلیقه خودتان به راحتی می توان یک فضای جدید، زیبا و آرامش بخش ایجاد کرد و در آن از زندگی لذت برد.

اثر پارسی با نازل ترین قیمت و با افراد مجرب فضای بسیار زیبایی را برای منزل شما به وجود می آورد.

از جمله فعالیت ها و طراحی منزل اثر پارسی میتوان به دکوراسیون داخلی پذیرایی , دکوراسیون داخلی اتاق خواب و  دکوراسیون داخلی آشپزخانه که مهم ترین بخش هرخانه بخصوص منازل ایرانی است نام برد.

دکوراسیون داخلی ایرانی

زیباترین دکوراسیون محیط خود را از ما بخواهید 

02188694711
02188699942