با ما در تماس باشید

۰۲۱۲۲۴۱۴۰۰۱

کانال تلگرام

دکوراسیون داخلی اثر پارسی

خرید میز مدیریت

خرید میز مدیریت : میز مدیریت نیز یکی دیگر از لوازم ضروری برای یک شرکت یا سازمان می‎باشد.اتاق مدیریت، همانطور که از نامش پیداست اولین قسمت یک شرکت یا سازمان می باشد که نیاز به تجهیزات خاص خود را دارد و حتی باید در نوع خود بهترین باشد و کمی رنگ و لعاب بیشتری نسبت به سایر مبلمان های اداری داشته باشد مدیر یک مجموعه چون ساعت بیشتری را در پشت میز سپری می کند میز مدیریت آن باید مطابق اصول ارگونومی بدن انسان طراحی و تولید ‎بشود تا از میزان آسیب دیدگی به بدن در طول روز کاسته شود.

خرید میز مدیریتانواع میزمدیریت مدرن با طرح، جنس و رنگ های مختلفی مانند، میز مدیریت ام دی اف، میز مدیریت سلطنتی، میز مدیریت چوبی و... تولید و ساخته می شود که شما باتوجه به نوع دکوراسیون می توانید میز مدیریت مدرن یا میز مدیریت کلاسیک را انتخاب نمایید.
در این بین دفتر مدیریت به‌عنوان هسته مرکزی تمامی ارتباطات درون و برون‌سازمانی است که قرار گرفتن مدیر در این مکان ضمن نظم بخشیدن به امور شرکت، بر تمامی فعالیت‌های کارکنان نیز نظارت دارد.قیمت میز مدیریت بر حسب موادی که استفاده شده یا طراحی خاصی که صورت گرفته می تواند متغیر باشد.

انواع میز مدیریت عبارتند از میز مدیریت برانز، میز مدیریت تاو، میز مدیریت دانوب، میز مدیریت مانترا، میز مدیریت ماهانتا، میز مدیریت آلپ، میز مدیریت آلتای،میز مدیریت آیار و ... که هر کدام با طرح، جنس، رنگ و قیمت متفاوتی به بازار عرضه شده اند.

شرکت اثرپارسی با در نظر گرفتن جدیدترین استانداردهای روز دنیا،با مناسب ترین قیمت در انواع میز مدیریت در کنار شما می باشد.

میز مدیریت بنا به نوع کاربرد و استفاده آن نسبت به دیگر میزهای اداری ، باید دارای اندازه بزرگتری داشته باشد. به طوری که با قرار دادن کامپیوتر بر روی آن، لوگو یا پرچم شرکت، تقویم رومیزی، کاتالوگ و بروشور شرکت و ... بر روی میز مدیریت، باز هم فضای کافی برای انجام فعالیت دفتری باقی بماند. به میزان بزرگی و راحتی میز مدریتی دقت داشته باشد تا مدیر راحت تر به کارها دفتری رسیدگی می کند.

زیباترین دکوراسیون محیط خود را از ما بخواهید 

۰۲۱۸۸۶۹۴۷۱۱
۰۲۱۸۸۶۹۹۹۴۲